Jak být připraven na změnu – mezinárodní konference RK Evropa

//Jak být připraven na změnu – mezinárodní konference RK Evropa

Jak být připraven na změnu ve světě měnící se informační symetrie

Praha, 16. 11. 2017. V hotelu DUO se konala mezinárodní konference sítě makléřů přední realitní kanceláře Evropa. V rámci celodenního programu vzdělávacích bloků a informací pro makléře bylo k tomuto a slavnostnímu eventu přizváno několik odborníků, aby svým vystoupením podpořili činnost realitních makléřů na vysoce konkurenčním oborovém trhu. Kudy vede cesta k úspěchu? – Svou prezentaci jsem pojal po svém: Jak být připraven na změnu ve světě informační symetrie, který se stale mění.

K tomuto tématu se rád a stále znovu vracím. Schopnost vnímat druhé a naslouchat druhým je klíčová pro skutečnou odbornost. A tedy úspěch. Odborníci z mnoha profesí, zahlceni rychlým rozvojem oboru, často zapomínají na to podstatné: Pro koho vlastně? Například úspěšným chirurgem znamená být také s pacientem mluvit a vysvětlovat. Před náročným operativním výkonem, ale také po něm. A v případě realitních makléřů znamená informační symetrie naslouchání klientům. Vnímat jejich stále měnící potřeby na konkurenčně exponovaném trhu a být spíše partnerem, nejen pouhým rádcem. Protože cesta úspěchu vede skrze připravenost na změnu a vímání kontextu všeho kolem. A hlavně je to tvrdá práce.

Děkuji realitní kanceláři Evropa a jejímu majiteli, panu Michalu Mackovi, za spolupráci a vzájemné inspiraci na cestě k úspěchu.

Jsem psychoterapeut, mediátor, kouč poradce  a provázím své klienty na cestě ke spokojenosti. Svými přístupy ke klientům a jejich tématům překračuji hranice a omezení oborů, jak jsou běžně chápány. Díky tomu, stejně jako nabýváním zkušeností z příběhů svých klientů dokáži nabízet nové cesty k řešení problému. Tím je otevřená psychoterapie a komplexní koučování. Mým úsilím a misí je přívětivým, chápajícím přístupem proniknout k jádru tématu, kterým je člověk sám. Abych vám pomohl nalézt vaše vlastní přednosti a doprovázet vás na vaší vlastní cestě.  Člověk je jako drahokam, který stojí za to znovu a znovu objevovat.

Pokud se chcete dozvědět víc o informační symetrii, zhlédněte přednášku Daniela H. Pinka na konferenčním serveru TED. Jeho bestseller Prodávat je lidské (To Sell is Human) byla přeložena do češtiny.

 

O autorovi:

Jsem psychoterapeut, mediátor a kouč. Svými přístupy ke klientům a jejich tématům překračuji hranice a omezení oborů, jak jsou běžně chápány. Mým úsilím a misí je přívětivým, chápajícím způsobem proniknout k jádru tématu, kterým je člověk sám. Abych vám pomohl nalézt vaše vlastní přednosti a doprovázet vás na vaší vlastní cestě. Člověk je jako drahokam, který stojí za to objevovat.